לתרומה

ושותפות באגודה

3042*

לייעוץ דיסקרטי

ילד במתנה

זה קרה במפתיע. אחרי לידה שלישית קשה, כשאני עם תינוקת בת ארבעה חודשים בלבד, התברר לי שאני שוב בהריון. אפשר לומר שכל הריון קיבלתי בשמחה ובאושר. אך, את ההריון הזה קיבלתי בצער ובכאב."היה לי קשה מאוד לגדל את שלושת ילדי הקטנים, – משחזרת ירדנה.
"הייתי בטוחה שאין ביכולתי כלכל במצבי ילד נוסף וחשבתי איך ניתן למנוע את לידת התינוק. לכן החלטתי לבצע הפלה. באותה תקופה התגורר אחי הבכור בקווינס שבארצות הברית. הוא חזר בתשובה וגיסתי, אשתו, ביקרה בערבים תורניים ושמעה הרצאות תורניות.

ערב אחד ביקרה גיסתי בהרצאה שנתן ד"ר אלי שוסהיים, יו"ר אגודת "אפרת" בביקורו בארה"ב. שמעה על חשיבות הילדים לאושרה של המשפחה, על הצער שנגרם לנשים שנאלצות לעבור הפלה, והיתה נחושה בדעתה לפעול כמתנדבת באגודת "אפרת" כדי למנוע הפלות. ואז נודע לה, באמצעות אחי, שאני מתכוונת לבצע הפלה. מיד התקשרה אלי ודיברה על ליבי שלא לבצע זאת. במקביל, אחי התקשר מארה"ב לאגודת "אפרת" וסיפר להם בבהלה על הכוונה שלי, להפסיק את חיי העובר על רק כלכלי.

לא עברו שעות אחדות, וכבר התקשרה אלי פעילה של האגודה. הסבירה לי את כל המידע הקשור בהפלה, דברים שלא ידעתי כלל. סיפרה לי על משמעות של ילד נוסף למשפחה, והבטיחה לי תמיכה חודשית מטעם האגודה לאורך כל ההריון ולפחות חצי שנה לאחר הלידה. הפעילה התקשרה אלי מדי יום ביומו, עודדה אותי וחיזקה אותי, וכל פעם חזרה ואמרה לי שילד מביא מזל וברכה. הדברים הללו חיזקו ועודדו אותי, ומנעו ממני לבצע את המעשה הנורא הזה. וכך נולדה הבת הרביעית שלי רונית, במזל טוב ובבריאות טובה. היום היא בת שנתיים. אני ממש מרגישה שאגודת "אפרת" העניקה לי ילד במתנה.

איתך לאורך כל הדרך!

מלאי את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם!

איתך לאורך כל הדרך!

מלאי את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם!

3042*

חייגי אלינו לייעוץ דיסקרטי

בשבילך בוואצאפ

התחילי שיחה

[email protected]

כתבי לנו לאימייל

ליעוץ

דיסקרטי

איתך

בוואצאפ

דברי

איתנו

דילוג לתוכן